درباره گروه مشاوره استاد اکبری

معرفی گروه مشاوره استاد اکبری

رتبه های برتر

گروه مشاوره ای استاد اکبری جهت افزایش کیفیت پکیج های مشاوره ای خود از تجربیات و اطلاعات رتبه های برتر آزمون های ورودی برای کمک به داوطلبین استفاده می کند. یکی از مهمترین اموری که توسط این رتبه های برتر صورت می گیرد پشتیبانی و پایش اجرای برنامه ها توسط داوطلبین می باشد.

تماس با ما

روانشناس متخصص جهت مشاوره های روانشناختی با تجربه در زمینه آموزش و برنامه ریزی

روانشناسان گروه ما با گرفتن آزمون های روانشناسی ویژگی های فردی و شخصیتی شما را بررسی کرده و متناسب با ویژگی های فردی شما برنامه ریزی های قابل اجرا برای شما انجام خواهد شد.

تماس با ما

مشاوران با تجربه

مشاوران با تجربه گروه ما دائما شما را پایش کرده و نحوه اجرا برنامه ریزی های انجام شده برای شما بررسی می شود. تعداد ساعات مطالعه و میزان راندمان هر یک از ساعات برای ما اهمیت دارد و لذا از طریق مشاوران با تجربه خو به شکل مستمر پیگیر اجرای برنامه های شما خواهیم بود و مشکلات آموزشی، یادگیری، مطالعه، انگیزشی و سایر مشکلاتی که ممکن است در مسیر رسیدن به اهداف برای شما پیش بیاید را بررسی نموده و راهکارهایی قابل اجرا برای شما ارائه خواهد شد.

تماس با ما

مشاوره فردی و خصوصی با استاد اکبری

استاد اکبری با نزدیک به ده سال تجربه در زمینه  مشاوره و برنامه ریزی و عضو هیئت علمی دانشگاه به شکل فردی با هر یک از داوطلبین مشاوره آموزشی، انگیزشی خواهد داشت و جزء به جزء برای شما برنامه ریزی فردی و متناسب با شرایط شما انجام خواهد داد همچنین مشکلات شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان کشف و رفع خواهد کرد.

تماس با ما

بازدیدها: ۶۰۱

گروه آموزشی مشاوره ای استاد اکبری

از اخبار و تخفیف های باورنکردنی گروه مشاوره استاد اکبری برای مطالب آموزشی و دوره ها مطلع شوید